207
4
2

Chalet in Tejeda

€ 337.120 te Koop

TO THE SHADOW OF THE NUBLO It Is Sold, Wonderful typical Canarian House, pertaining to the Rural Park of the Nublo, with 2 PATRONATO TOURIST AWARDS; Canarian Typical House and Canary Beautification. These Awards, was delivered by Mr. José Macias President of the Island Council. Located in the Culata, with 189.74 m2. In addition to 18 meters of warehouse, making a total of 207.74 m2. With 6,767 m2 of land, with fruit trees, pond within the property, with 18 monthly hours of water from the Heredad de aguas el vaquero.

This large Canarian House, consists of 4 bedrooms, 2 bathrooms, dining room, kitchen, and large central patio around the house, with wood oven and barbecue incorporated into the entire environment of the farmhouse. The ceilings throughout the house are from TEA. With two typical wooden balconies, it is the central charm of this property.

In one of the bedrooms, there is a wooden loft. With views, impressive throughout the area. Without any noise being heard, quality of life is the effective therapy we need to disconnect in this type of environment. The access of the highway, arrives until the same door. If your dream is to live in this environment, this is undoubtedly your home.

Informatie: De verkoopprijs is exclusief belastingen, notariskosten, registratie kosten of enig ander kosten koper. De getoonde gegevens zijn louter indicatief en kunnen onbedoelde fouten bevatten. Informeer Nu

Certificación Energética: in behandeling
Referentienummer: 10353
4848 maal bezocht
0 maal gedeeld
0 maal toegevoegd als favoriet
0 maal ge-mailt

Casas en Gran Canaria Playa del Inglés, Maspalomas

Als u wilt kopen of huren, verkopen of verhuren.
Zijn wij uw partner..

Huizen
Villas , Appartementen

Te Huur of te Koop.

Responsive

Bedrijven
Restaurants en Barren

Kantoren en bedrijfslokalen.

Casas en Gran Canaria is ook op Facebook.

Blijf op de hoogte en LIKE onze pagina :

Vind ons leuk

Goud & Zilver vermelding

Casas en Gran Canaria te Koop Villa in Sonneland te Koop

€ 785.000 - Villa

Prachtig gelegen vrijstaande woning, in absoluut een van de meest gewilde en centrale gebieden in het zuiden van Gran Canaria.

Eerste verdieping , grote woonkeuken, grote omvang woonkamer en een kantoor en badkamer, 2e verdieping 3 slaapkamers waarvan 1 met kleedkamer, 1 badkamer en een grote garage met een extra badkamer en plaats voor 2/3 auto\'s. Een fantastisch zwembad met een jacuzzi, in een tuin van 300m2 omgeven door prachtige bloemen en een grote BBQ terras om te genieten van elke minuut van de dag.

Het hele huis is met airco, en tal van opbergmogelijkheden.

Lees meer..
500
3
3
p
Casas en Gran Canaria te Koop Restaurant in San Agustin te Koop

€ 975.000 - Restaurant

Restaurant pand te koop.

Na genoeg jaren een misschien meest gewaardeerde chinees restaurant te hebben gerund in san augustin. Is het tijd dat de eigenaren hun vleugels uit te spreiden en de wereld te gaan verkennen.

Voor diegene die het restaurant kennen weten ook er een grote parkeer plaats voor de deur is en dat het op korte afstand lopen van het strand is.

Maar er is MEER ! Het pand heeft meer potentie en blijkt een onverwachte parel te zijn. Aan de achterkant geniet het van een 200 vierkante meter terras dat met een kleine verandering de ingang kan worden met een steenworp afstand van het strand. En een 400 vierkante meter binnen verdeeld over 2 verdiepingen.

Met de vergunningen van een restaurant aanwezig is het voor de juiste persoon met een visie, creativiteit en ondernemens mentaliteit de absolute perfecte locatie om -the place to be- te creeeren.

Natuurlijk heeft het een vernieuwing nodig om een dergelijke hot spot te creeeren maar zoals op elke vakantie bestemming en zo dus ook in het zuiden van gran canaria is een dergelijke zaak nodig.

En wees nou eerlijk waar in europa kan je genieten van de eeuwige lente en warme zomers? Waar kan je het hele jaar door naar het strand en lekker buiten een terrasje pakken, ook in bijvoorbeeld januari?

Het is niet omdat we het pand zo graag willen verkopen en het mooier maken dat het is. Maar waar het hier gaat om 1 van de weinige plaatsen is waar de locatie, en de grote van het lokaal gaat waar de mogelijkheden oneindig zijn.

Absoluut een bezichtiging waard mocht u de visie hebben en een waar ondernemers hart.

Lees meer..
0
0
0
Casas en Gran Canaria te Koop Villa in Montaña la Data te Koop

€ 980.000 - Villa

Lees meer..
1300
7
4
p

Informeer mij over dit onroerend goed

CAPTCHA code
Referentie id: 10353

Chalet te Koop in Tejeda, 4 Slaapkamers € 337.120

affiliate

Meer vergelijkbare onroerend goed:

Casas en Gran Canaria te Koop Chalet in Tejeda te Koop

€ 337.120 - Chalet

Lees meer..
207
4
2